Transport

Dysponujemy Flotą Autocystern
do przewozu Oleju Napędowego, Benzyny, LPG oraz pojazdami przystosowanymi do przewozu butli z gazem Propan-Butan. Oferujemy usługi transportowe na terenie Polski oraz całej Europy. Oferujemy dostawy produktów własnym transportem z naszych Baz usytuowanych w Szczecinie i Żaganiu oraz z każdego innego miejsca wskazanego przez klienta.

Karta Flotowa

Oferujemy własną Kartę Flotową - McKroll dzięki której nasi kliencji otrzymują Rabaty na wszystkich naszych stacjach na terenie całego kraju
Nasza Karta Flotowa daje gwarancje najlepszej ceny jak również stały Rabat co wpływa na oszczędności wynikające z uzyskanych Rabatów Karta Flotowa McKroll to oszczędność oraz nie ograniczony dostęp do wielu stacji na terenie całego kraju.

Odprawy Celne

Profesjonalna Odprawa Towarów Akcyzowych:
Olej Napędowy, Benzyna, LPG. Naszą politką działania jest zadowolenie oraz czas klienta dlatego też jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę
McKroll obecnie oferuje odprawy w Szczecinie, Żaganiu oraz Suwałkach co sprawia pełną dostępność na ścianie wschodniej oraz zachodniej dla naszych klientów co ułatwia oraz obniża koszty dojazdu do klienta w całej Polsce.

Karta Debetowa

PKO BP SA wraz z naszą firmą oferuje możliwość pozyskania Kart Debetowych co ułatwia sprawę związaną z odroczoną płatnością. Posiadanie takiej karty umożliwia swobodny zakup z odroczoną płatnością do 30 dni.
Formalności załatwiamy na naszych stacjach a karta dostarczana jest bezpośrednio pod wskazany adres klienta

Stacje Paliw

Posiadamy sieć stacji paliw na terenie całego kraju. Stacje nasze charakteryzują się tym iż oferowane produkty paliwowe są najwyższej jakości i dostarczane są z Rafinerii leżących na terenie Unii Europejskiej.
Stacje nasze aktualnie sa modernizowane tak aby wyjść oczekiwaniu klienta, który to oczekuje wysokiej jakości produktów oraz miłej i fachowej obsługi.

Tankowanie Lodzi

Firma nasza dysponuje Stacją paliw przeznaczoną do tankowania łodzi motorowych oraz innych łodzi oraz jednostek nawodnych zasilanych Olejem Napędowym
Stacja ta znajduje się w Szczecinie na wysokości Szczecin- Podjuchy.

Odprawy Wyrobów Akcyzowych

W zależności od lokalizacji ( Szczecin, Żagań, Suwałki ) pracujemy od 6:00 do 22:00 a w razie potrzeby również CAŁODOBOWO mając na uwadze szybką odprawę Państwa towarów.

Oferowane odprawy przez nasze zespoły wyróżniają się wysokim poziomem wyszkolenia naszej kadry pracowniczej co przekłada się w znacznym stopniu na tempo i jakość przeprowadzanych przez nas odpraw. Firma nasza kładzie duży nacisk na rzetelną a zarazem szybką odprawę oraz na komunikację z klientem. Obsługiwane przez nas firmy, na bieżąco lub zbiorczo uzyskują wszelkich informacji dotyczące odpraw zarówno drogą elektroniczną ( e-mail ), listową jak i telefonicznie. Klient dostaje pełny raport zawierające wszystkie szczeguły dotyczące opłąt związanych z podatkiem akcyzowym oraz podatkiem paliwowym

W zakresie odpraw oraz importu paliw Firma nasza organizuje również transport oraz możliwość magazynowania Towaru w Szczecinie jak również w Żaganiu gdzie posiadamy własne stany magazynowe.